Cilt bakımı üzerine hizmet veren internet sitemizde yer alan bilgilerin tamamı doğal tariflerden oluşan tariflerdir. Bu yüzden sitede yer alan doğal tariflerin ve yöntemlerin tamamı asla doktor tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Sitemizde yer alan bazı kürler ve  bazı cilt bakım maskeleri doktor kontrolünde kullanılmadığı ve uygulanmadığı zaman farklı ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Sitemizde cilt bakımı ile ilgili olarak hazırladığımız kürler ve maskeler herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir, dikkatli kullanılması gerekir.

Tüm bunlardan dolayı cildinizde herhangi bir olumsuzluk oluşmaması için her ilacı doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Aynı şekilde sitemizdeki maske ve kür tariflerini de dikkatli bir şekilde uygulayınız. Sitemizde yer alan tariflerin ve verilen ilaç tariflerinin kullanımından kaynaklanan sorunlarda sitemiz sorumluluk kabul etmez, bu konudaki tüm sorumluluk kişilerin kendisindedir.

Cilt bakımı sitemizde yer alan cilt bakımı hakkındaki bilgilerle ilgili yazıların tamamı sitemizin izni olmadan başka sitelerde kullanılamaz. Buna göre hareket etmeyen ve aykırı davranan kişiler ve siteler hakkında hukuki işlem başlatma hakkımız saklı tutulmaktadır.