Yüzdeki Tüyler İçin Maske

Yüzdeki tüyler özellikle kadınlarda meydana geldiği zaman çok rahatsız edici bir durumdur. Tüyler çeşitli nedenlerden dolayı fazla çıkar. Bu nedenleri sıralarsak;

Kalıtımsal

Stres

Etnik Köken

Kortizon hormonu

Menopoz

Kimi durumlarda kullanılan ilaçların yan etkileri içinde istenmeyen tüylerin artması görülür. Yüzdeki tüylerden kurtulmak evde uygulanabilecek maske tarifleri ile çok kolay.

Üstelik tamamen doğal ve bitkisel malzemelerle hazırlanan bu tarifler düzenli olarak kullanıldığında tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Yüzdeki tüyler için etkili bir maske:

Karınca yumurtası yağı, tek malzeme ile kesin ve etkili çözüm. Mucize yağda denilebilir, karınca yağı yumurtası tüylerden nasıl kurtaracak diyorsunuz, çok basit, kurtulmak istediğiniz bölgedeki tüyleri ya da kılları ( her bölgede güvenle kullanılabilir) tercih ettiğiniz bir yöntemle temizleyin, ağda veya cımbız daha etkili olur.

Tüyleri temizledikten sonra suyla bölgeyi yıkayın ve kurulayın, daha sonra karınca yumurtası yağını sürün. Bu işlemi yaptıktan sonra 4 gün boyunca her akşam yatmadan yarım saat önce tüylerin alındığı bölgeye karınca yumurtası yağını sürün.

Tüylerde ilk ay oldukça azalma görülür. Tüyler azalmış olsa da birazı çıkacaktır tekrar, aynı bölgeyi ağda ya da cımbız ile temizledikten sonra yıkayıp karınca yumurtası yağını sürün ve sonraki 4 gün aynı geçen ay yaptığınız gibi gece yatmadan önce sürün. Bir kaç ay içinde tüyler tamamen yok olacaktır.

Karınca yumurtası yağının hiç bir yan etkisi yoktur. Tamamen doğal bir ürün olup, tüyler kökünden alındıktan sonra sürüldüğünde 1-2 ay içinde azalma gözle görülür şekilde oluyor, 3-4 ay sonra ise tüyler tamamen yok oluyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için, ağrısız ve iğnesiz kullanımı ile uzak doğuda kadınların ve erkeklerin kullandığı karınca yumurtası yağı düzenli kullanımda tüy sorunu yok ortadan kalkar.

Dikkat etmeniz tek bir nokta var, çok özel bir yağ olmasından dolayı sahtesi yapılmaktadır, orijinali için iyi araştırma yapmanız gerekir.

 

Yorum Ve Yardım Bölümü!